Η λίστα μου.

Διαγωνιστικό πρόγραμμα μεγάλου μήκους μυθοπλασίας

Antigone / Αντιγόνη (2019)
  • Feature
  • 1ω 49λ
Call Me Blackbird / Λέγε με Κοτσύφι (2020)
  • Feature
  • 1ω 33λ
Daniel '16 (2020)
  • Feature
  • 1ω 41λ
Delfin / Ντελφίν (2019)
  • Feature
  • 1ω 27λ
Los Lobos / Οι μικροί λύκοι (2019)
  • Feature
  • 1ω 34λ
Lunana: A yak in the classroom / Λουνάνα, Ένα γιακ μες στην τάξη (2019)
  • Feature
  • 1ω 49λ
Oskar and Lilli / Όσκαρ και Λίλι (2020)
  • Feature
  • 1ω 42λ
Pullman / Πούλμαν (2019)
  • Feature
  • 1ω 20λ
Sisters: The Summer We Found Our Superpowers/Αδερφές: Το καλοκαίρι που βρήκαμε τις υπερδυνάμεις μας (2020)
  • Feature
  • 1ω 17λ
Son - Mother / Γιος - Μάνα (2019)
  • Feature
  • 1ω 42λ
Summer Rebels / Επαναστάτες του καλοκαιριού (2020)
  • Feature
  • 1ω 32λ
That Night's Train / Το τρένο εκείνης της νύχτας (2019)
  • Feature
  • 1ω 25λ
The House Of Us / Το σπιτικό μας (2019)
  • Feature
  • 1ω 33λ
When Hitler Stole Pink Rabbit (2019)
  • Feature
  • 1ω 59λ

Διαγωνιστικό πρόγραμμα μικρού μήκους μυθοπλασίας

A Fool God / Ένας ανόητος θεός (2019)
  • Short
  • 19min
Dive / Βουτιά (2020)
  • Short
  • 5min
Elders / Παππούδες (2019)
  • Short
  • 10min
En Route / Καθ' οδόν (2019)
  • Short
  • 11min
Goads (2020)
  • Short
  • 15min
Happy Eviction / Ευχάριστη έξωση (2020)
  • Short
  • 10min
Hello Ahma / Γεια σου Γιαγιά (2019)
  • Short
  • 16min
Human OAK / Δρυάδα (2020)
  • Short
  • 15min
Interstate 8 / Αυτοκινητόδρομος 8 (2019)
  • Short
  • 15min
Jasmine / Γιασεμί (2020)
  • Short
  • 7min
Mama / Μαμά (2019)
  • Short
  • 5min
Nina / Νίνα (2019)
  • Short
  • 20min
Our Time / Ο δικός μας χρόνος (2019)
  • Short
  • 16min
Roqaia / Ροκαγιά (2019)
  • Short
  • 11min
Rough Skin / Τραχύ δέρμα (2019)
  • Short
  • 21min
Shoe Shiner / Ο λουστράκος (2018)
  • Short
  • 17min
The American Bull / Ο αμερικανικός ταύρος (2019)
  • Short
  • 15min
The Comet / Ο κομήτης (2020)
  • Short
  • 13min
The Kid / Το χαμίνι (2019)
  • Short
  • 18min
The Purple Child / Το μαβί παιδί (2020)
  • Short
  • 17min
The Silence of the River / Η σιγή του ποταμού (2020)
  • Short
  • 14min
To the seventh / Στον έβδομο (2020)
  • Short
  • 5min
When We Open the Gates of the Sky / Όταν ανοίγουμε τις θύρες τ' ουρανού (2019)
  • Short
  • 7min

Διαγωνιστικό πρόγραμμα μικρού μήκους animation

A Tiny Tale / Οι συντεταγμένες της άνοιξης (2020)
  • Animation
  • 8min
All the Dear Little Animals / Όλα τ' αγαπημένα μου μικρά ζωάκια (2019)
  • Animation
  • 7min
Boriya / Μπορίγια (2019)
  • Animation
  • 18min
Cornstalk / Η πριγκίπισσα Λελέκα (2020)
  • Animation
  • 9min
Dad / Μπαμπάς (2019)
  • Animation
  • 8min
En Avant / Φεύγοντας (2019)
  • Animation
  • 5min
He Can't Live Without Cosmos / Δεν μπορεί να ζήσει χωρίς το σύμπαν (2019)
  • Animation
  • 16min
Hedgehog Spikiney / Ο αλληλέγγυος σκαντζόχοιρος (2020)
  • Animation
  • 7min
Hug Me. Big and Small / Αγκάλιασέ με. Μεγάλος και Μικρός (2020)
  • Animation
  • 6min
Kapaemahu / Καπαεμάχου (2020)
  • Animation
  • 9min
Leaf / Φύλλο (2020)
  • Animation
  • 6min
Maija / Μαϊζά (2019)
  • Animation
  • 8min
Marmalade / Μαρμελάδα (2020)
  • Animation
  • 6min
Matilda and the Spear Head / Η Ματίλντα και το εφεδρικό κεφάλι (2020)
  • Animation
  • 14min
Northern Lights / Βόρειο Σέλας (2019)
  • Animation
  • 15min
o28 (2019)
  • Animation
  • 6min
Roberto / Ρομπέρτο (2020)
  • Animation
  • 9min
Saglana / Σαγλάνα (2019)
  • Animation
  • 13min
Story (2019)
  • Animation
  • 6min
The Amazing Adventures of Awesome / Οι θαυμαστές περιπέτειες της Υπέροχης (2020)
  • Animation
  • 6min
The Coin / Το φλουρί (2019)
  • Animation
  • 7min
The Legend of Psaltery / Παραμύθι για ένα κανονάκι (2019)
  • Animation
  • 10min
To The Dusty Sea / Προς τη σκονισμένη θάλασσα (2020)
  • Animation
  • 12min
Tobi and the Turbobus / Ο Τόμπι και το Τουρμπολεωφορείο (2020)
  • Animation
  • 8min
Wild Lea / Λέα η Αγριόγατα (2020)
  • Animation
  • 10min

Διαγωνιστικό πρόγραμμα ντοκιμαντέρ Kids & Docs

A Second Family / Μια δεύτερη οικογένεια (2019)
  • Documentary
  • 8min
Armed Lullaby / Θωρακισμένο νανούρισμα (2019)
  • Documentary
  • 9min
Awlad (2019)
  • Documentary
  • 1ω 5λ
Ayana / Αγιάνα (2019)
  • Documentary
  • 21min
Bertha and the wolfram / Η Μπέρτα και το Βόλφραμ (2020)
  • Documentary
  • 16min
Bird Boy / Το αγόρι και τα περιστέρια (2019)
  • Documentary
  • 22min
Blue Eyes And Colorful My Dress / Μπλε τα μάτια μου, πολύχρωμο το φόρεμά μου (2020)
  • Documentary
  • 55min
Bonfire at Dawn / Φωτιές την αυγή (2019)
  • Documentary
  • 1ω 12λ
El Vulcano / Ηφαίστειο (2020)
  • Documentary
  • 14min
Family2 / Οικογένεια2 (2019)
  • Documentary
  • 25min
Far From You I grew / Μακριά σου μεγάλωσα (2020)
  • Documentary
  • 1ω 43λ
For Me and Others Like Me / Για μένα και γι’ άλλους σαν εμένα (2019)
  • Documentary
  • 30min
Good Morning Mr. Fotis / Καλημέρα κύριε Φώτη (2020)
  • Documentary
  • 1ω 11λ
I Bleed / Ματώνω (2019)
  • Documentary
  • 8min
Little Ballerinas / Μικρές μπαλαρίνες (2020)
  • Documentary
  • 1ω 30λ
My Other Son / Ο άλλος μου γιος (2019)
  • Documentary
  • 11min
Orchestra from the Land of Silence / Ορχήστρα από τη Χώρα της Σιωπής (2020)
  • Documentary
  • 30min
Our Island / Το νησί μας (2019)
  • Documentary
  • 16min
Pearl of the Desert / Το μαργαριτάρι της ερήμου (2019)
  • Documentary
  • 1ω 24λ
Sandlines, the story of history / Γραμμές στην άμμο, μια εξιστόρηση της ιστορίας (2020)
  • Documentary
  • 1ω 1λ
Shadows of Your Childhood / Σκιές της παιδικής σου ηλικίας (2019)
  • Documentary
  • 22min
Tales from the Prison Cell / Ιστορίες απ' το κελί (2020)
  • Documentary
  • 1ω 24λ
The Golden Buttons / Τα χρυσά κουμπιά (2020)
  • Documentary
  • 20min
To the Moon and Back / Μέχρι το φεγγάρι και πίσω πάλι (2019)
  • Documentary
  • 16min
Winter Lake / Λίμνη τον χειμώνα (2019)
  • Documentary
  • 15min